LOTTO Superliga

LOTTO Superliga

Terminarz i wyniki meczów Energi-Morlin Ostróda w LOTTO Superlidze:

5 września (niedziela), godz. 16:00 – 3S Polonia Bytom (dom)

Energa-Morliny Ostróda 1:3 3S Polonia Bytom

Kuba Kwapiś - Jakub Folwarski 0:3 (7:11, 2:11, 3:11)

Kacper Petaś - Robert Floras 0:3 (9:11, 5:11, 12:14)

Przemysław Walaszek - Adrian Więcek 3:2 (11:9, 6:11, 11:13, 11:7, 11:8)

Kuba Kwapiś - Robert Floras 1:2 (7:11, 11:7, 5:11) 

 

10 września (piątek), godz. 18:00 – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (wyjazd)

 

Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Panagiotis Gionis – Kuba Kwapiś 3:0 (14:12, 11:3, 11:8)

Marek Badowski – Łukasz Sokołowski 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 9:11)

Michał Gawlas – Jakub Kuźmicz 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:6)

Panagiotis Gionis – Łukasz Sokołowski 2:0 (11:7, 11:5)

 

12 września (niedziela), godz. 16:00 - Akademia Zamojska (dom)

 

Energa-Morliny Ostróda 1:3 Akademia Zamojska

Łukasz Sokołowski – Andrew Baggaley 0:3 (1:11, 5:11, 3:11)

Kacper Petaś – Daniel Górak 1:3 (14:12, 3:11, 9:11, 10:12)

Przemysław Walaszek – Filip Szymański 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:9)

Łukasz Sokołowski – Daniel Górak 0:2 (7:11, 4:11) 

 

5 października (wtorek), godz. 18:00 - Dekorglass Działdowo (wyjazd)

 

Dekorglass Działdowo 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Jakub Dyjas – Maksymilian Miastowski 3:0 (11:6, 11:6, 12:10)

Truls Moregard – Kuba Kwapiś 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)

Patryk Chojnowski – Kacper Petaś 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 9:11)

Jakub Dyjas – Kuba Kwapiś 2:1 (12:14, 11:7, 11:4) 

 

8 października (piątek), godz. 18:00 – Sokołów SA Jarosław (wyjazd)

 

Sokołów SA Jarosław 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Konstantinos Angelakis – Jakub Witkowski 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6)

Grigory Vlasov – Maksymilian Miastowski 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)

Mateusz Czernik – Kuba Kwapiś 1:3 (8:11, 6:11, 13:11, 5:11)

Konstantinos Angelakis – Maksymilian Miastowski 2:1 (11:6, 9:11, 11:6)

 

10 października (niedziela), godz. 16:00 – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów (dom)

Energa-Morliny Ostróda 1:3 Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

Przemysław Walaszek - Piotr Chodorski 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 9:11, 3:11)

Jakub Witkowski - Mikhail Paikov 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)

Kacper Petaś - Tomasz Lewandowski 3:2 (11:6, 4:11, 12:14, 11:7, 11:6)

Przemysław Walaszek - Mikhail Paikov 0:2 (8:11, 6:11)

  

15 października (piątek), godz. 18:00 – AZS AWFiS Balta Gdańsk (wyjazd)

Balta AZS AWFiS Gdańsk 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Wang Zeng Yi – Łukasz Sokołowski 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)

Szymon Malicki – Kacper Petaś 3:1 (11:9, 11:5, 4:11, 11:1)

Tomasz Tomaszuk – Przemysław Walaszek 1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 12:14) 

Wang Zeng Yi – Kacper Petaś 2:0 (11:7, 11:8)

 

17 października (niedziela), godz. 16:00 – Olimpia-Unia Grudziądz (dom)

 

Energa-Morliny Ostróda 3:1 Olimpia-Unia Grudziądz

Łukasz Sokołowski – Jan Zandecki 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 9:11, 11:9)

Kacper Petaś – Vasily Lakeev 1:3 (12:10, 2:11, 9:11, 5:11)

Przemysław Walaszek – Marco Golla 3:2 (4:11,11:7, 11:6, 9:11, 11:4) 

Łukasz Sokołowski – Vasily Lakeev 2:0 (11:8, 11:9) 

31 października (niedziela), godz. 16:00 – Poltarex Pogoń Lębork (dom)

Energa-Morliny Ostróda 0:3 Pogoń Lębork

Łukasz Sokołowski – Bogusław Koszyk 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)

Kacper Petaś – Baek Kwangil 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 5:11)

Przemysław Walaszek – Adam Dosz 2:3 (8:11, 12:14, 11:6, 11:7, 6:11) 

 

8 grudnia (środa), godz. 18:00 – Dojlidy Białystok (wyjazd)

 

Dojlidy Białystok 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Aliaksandr Khanin – Kuba Kwapiś 3:1 (11:8, 11:5, 9:11,11:6)

Kamil Zdzienicki – Łukasz Sokołowski 3:2 (11:4, 13:15, 11:4, 4:11, 12:10)

Patryk Zatówka – Kacper Petaś 3:2 (11:6, 11:8, 10:12, 9:11, 11:13) 

Aliaksandr Khanin – Łukasz Sokołowski 2:0 (11:6, 11:4)

 

10 grudnia (piątek), godz. 18:00 – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (wyjazd)

 

LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 3:0 Energa-Morliny Ostróda

Vladislav Ursu – Maksymilian Miastowski 3:0 (11:9, 11:5, 12:10)

Viacheslav Burov – Kacper Petaś 3:1 (11:2, 11:7, 9:11, 11:5)

Artur Grela – Łukasz Sokołowski 3:1 (11:4, 7:11, 11:9, 11:5) 

 

13 grudnia (poniedziałek), godz. 16:00 – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (dom)

 

Energa-Morliny Ostróda 1:3 Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów

Łukasz Sokołowski – Daniel Bąk 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 6:11, 11:4)

Maksymilian Miastowski – Yuma Tanigaki 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11)

Kacper Petaś – Jakub Perek 1:3 (8:11,7:11, 13:11, 2:11) 

Łukasz Sokołowski – Yuma Tanigaki 0:2 (9:11, 4:11) 

 

21 grudnia (wtorek), godz. 18:00 – Energa Manekin Toruń (wyjazd)

 

Energa Manekin Toruń 3:0 Energa-Morliny Ostróda

Konrad Kulpa – Przemysław Walaszek 3:0 (11:8, 11:7, 11:2)

Damian Węderlich – Kacper Petaś 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)

Tomasz Kotowski – Łukasz Sokołowski 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 

 

7 stycznia (niedziela), godz. 16:00 – 3S Polonia Bytom (wyjazd)

 

3S Polonia Bytom 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Robert Floras – Kacper Petaś 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)

Adrian Więcek – Przemysław Walaszek 2:3 (11:13, 11:4, 11:4, 8:11, 4:11)

Jakub Folwarski – Łukasz Sokołowski 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)

Robert Floras – Przemysław Walaszek 2:0 (11:9, 14:12)

 

9 stycznia (niedziela), godz. 16:00 – Olimpia-Unia Grudziądz (wyjazd)

 

Olimpia-Unia Grudziądz 3:1 Energa-Morliny Ostróda

Jan Zandecki – Kacper Petaś 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)

Vasily Lakeev – Przemysław Walaszek 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)

Marco Golla – Łukasz Sokołowski 1:3 (9:11, 10:12, 11:4, 7:11)

Jan Zandecki – Przemysław Walaszek 2:0 (11:6, 11:4) 

 

4 luty (piątek), godz. 18:00 – Akademia Zamojska Zamość (wyjazd)

 

Akademia Zamojska Zamość 3:0 Energa-Morliny Ostróda

Andrew Baggaley – Jakub Kuźmicz 3:0 (11:7, 11:4, 11:7)

Filip Szymański – Kacper Petaś 3:2 (11:5, 7:11, 9:11, 14:12, 13:11)

Daniel Górak – Łukasz Sokołowski 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:7)

 

11 marca (piątek), godz. 18:00 – Poltarex Pogoń Lębork (wyjazd)

13 marca (niedziela), godz. 16:00 – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów (wyjazd)

19 marca (sobota), godz. 16:00 – Fibrain AZS Politechnika Rzeszów (wyjazd)