II Liga

II LIGA

Terminarz i wyniki meczów Energi-Morlin II Ostróda w II lidze:

10 października (niedziela), godz. 16:00 - KTS Nowy Dwór Mazowiecki (wyjazd)

KTS Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Energa-Morliny II Ostróda

24 października (niedziela), godz. 11:00 - Mlexer Elbląg (wyjazd)

Mlexer Elbląg 2:8 Energa-Morliny II Ostróda

6 listopada (sobota), godz. 11:00 - Spójnia Warszawa (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 9:1 Spójnia Warszawa

13 listopada (sobota), godz. 11:00 - Coccine GKTS Wiązowna (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 9:1 Coccine GKTS Wiązowna

14 listopada (niedziela), godz 19:00 - M&T Group ULKS Victoria Jedlińsk (wyjazd)

M&T Group ULKS Victoria Jedlińsk 0:10 Energa-Morliny II Ostróda 

21 listopada (niedziela), godz. 11:00 - Spalona Mleczarnia Lupus Warszawa (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 8:2 Spalona Mleczarnia Lupus Warszawa

12 grudnia (niedziela), godz. 11:00 - MUKS Beinteractive Gąbin (wyjazd)

MUKS Beinteractive Gąbin 6:4 Energa-Morliny II Ostróda 

8 stycznia (sobota), godz. 17:00 - UKS Return Piaseczno (wyjazd)

UKS Return Piaseczno 2:8 Energa-Morliny II Ostróda 

9 stycznia (niedziela), godz. 11:00 - KU AZS UWM English Perfect Olsztyn (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 10:0 KU AZS UWM English Perfect Olsztyn

KTS Kozienice 0:10 Energa-Morliny II Ostróda 

13 lutego (niedziela), godz. 11:00 - IKRTS Józefów (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 7:3 IKRTS Józefów

12 marca 2022 (niedziela), godz. 11:00 - Spalona Mleczarnia Lupus Warszawa (wyjazd)

Spalona Mleczarnia Lupus Warszawa 3:7 Energa-Morliny II Ostróda

30 kwietnia 2022 (niedziela), godz. 12:00 - IKRTS Józefów (wyjazd)

IKRTS Józefów 3:7 Energa-Morliny II Ostróda

14 maja 2022 (sobota), godz. 11:00 - KTS Nowy Dwór Mazowiecki (dom)

Energa-Morliny II Ostróda 7:3 KTS Nowy Dwór Mazowiecki

15 maja 2022 (niedziela), godz. 11:00 - Spójnia Warszawa (dom)

Spójnia Warszawa 2:8 Energa-Morliny II Ostróda

15 maja 2022 (niedziela), godz. 17:00 - Return Piaseczno (wyjazd)

Return Piaseczno 2:8 Energa-Morliny II Ostróda

Baraż o awans do pierwszej ligi:

4 czerwca (sobota), godz. 17:00: ATS Akanza Lublin 4:6 Energa-Morliny Ostróda II* 

10 czerwca (piątek), godz. 17:00: Energa-Morliny Ostróda II* 4:6 ATS Akanza Lublin

*Energa-Morliny Ostróda II awansowała do pierwszej ligi, będąc lepsza w dwumeczu o dwa sety.