Informacje

WALKA O DRUGI KOMPLET PUNKTÓW

Przed Energą-Morlinami Ostróda drugi mecz w tym sezonie. Ostródzianie po raz drugi zmierzą się także z beniaminkiem pierwszej ligi. Tym razem pojadą na wyjazd, a ich rywalem będzie UKS TOP Solec Kujawski.

Podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego w pierwszej kolejce gładko pokonali Griffin's Spin Szczecin 10:0. Komplety punktów w tym spotkaniu wywalczyli Michał Małachowski, Kacper Petaś, Łukasz Sokołowski i Kuba Kwapiś. Na swój występ czeka jeszcze Aleksander Majchrzak. 

Drużyna z Kujaw swój pierwszy mecz natomiast przegrała. W Zielonej Górze TOP Solec przegrał 2:8 z miejscowym ZKS II. Wynik mógł być dużo lepszy dla beniaminka zaplecza LOTTO Superligi, gdyż sporo pojedynków kończyło się wynikami 2:3. W składzie zespołu z Solca Kujawskiego wystąpili: Rafał Ordza - zdobywca jedynego punktu indywidualnego, Michał Majchrzak, Patryk Jendrzejewski oraz były zawodnik Energi-Morlin Mateusz Ufnal. Ta czwórka prezentuje naprawdę ciekawy i zróżnicowany tenis stołowy. Majchrzak gra długim czopem blisko stołu, Ufnal jest klasycznym obrońcą, a Jendrzejewski za to jest zawodnikiem leworęcznym. Co więcej, ostatni z wymienionych jest również trenerem reprezentacji Polski juniorów i obowiązki kadrowe łączy z grą w pierwszej lidze.

Podsumowując, TOP Solec Kujawski ma w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, którzy w tym sezonie będą mogli sprawić niespodziankę. Energa-Morliny będzie faworytem tego spotkania, jednak trzeba podejść do stołu bardzo skoncentrowanym.

Mecz UKS TOP Solec Kujawski - Energa-Morliny Ostróda rozpocznie się 16 września o godz. 16:00.