Informacje

TRZY RAZY BRĄZ NA KONIEC SEZONU

 

Pingpongiści Energi-Morlin Ostróda miłym akcentem zakończyli sezon 2022/2023. Podczas Mistrzostw Polski LZS w Brzegu Dolnym ostródzianie wywalczyli trzy brązowe medale.
Przyczynili się do tego Aleksander Majchrzak w kategorii Juniorów oraz nasi młodzieżowcy: Kuba Kwapiś, Michał Małachowski. Cała trójka w silnej obsadzie swoich kategorii stanęła na najniższym stopniu podium i na koniec turnieju na ich szyjach zawisły krążki o kolorze brązu.
W turnieju na Dolnym Śląsku zagrali medaliści imprez ogólnopolskich organizowanych przez PZTS, a także zawodnicy grający w klubach LOTTO Superligi. Wśród juniorów najlepszy okazał się np. Michał Gawlas (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), a kategorię młodzieżowców wygrał Patryk Lewandowski (Dekorglass Działdowo).
Sezon 2022/2023 dobiegł końca. Przed ostródzianami krótki odpoczynek, a później powrót do stołów na spokojne treningi podczas wakacji. Dla naszych tenisistów minione rozgrywki były bardzo udane. Co pokaże przyszły 2023/2024? Z niecierpliwością czekamy na udane starty w 1.lidze oraz rozgrywkach indywidualnych!