Informacje

OSTATNI MECZ PIERWSZEJ RUNDY

Ligowy rok 2023 rozpoczną tenisiści stołowi drugiej drużyny. Energa-Morliny II Ostróda już w najbliższą sobotę rozegra swój ostatni mecz w pierwszej rundzie. Do Ostródy przyjedzie OSSM Gdańsk w ramach zaległego meczu.

Tym samym spotkają się dwie drużyny na ostatnich pozycjach w ligowej tabeli. Energa-Morliny II jak dotąd nie odniosła jeszcze żadnego zwycięstwa, natomiast młody zespół z Gdańska tylko jedno. Ostródzianie natomiast raz podzielili się punktami. Było to w meczu z rezerwami Energi Manekina Toruń, a pojedynek zakończył się wynikiem 5:5.

Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Obie ekipy walczą o utrzymanie, w związku z czym już od najbliższego spotkania dla każdej z nich potrzebny jest komplet punktów.

Pingpongiści z Gdańska swoją wygraną odnieśli nad KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumią. Wcześniej, ulegli m.in ostródzkiej "jedynce", a mecz zakończył się wynikiem 7:3. Indywidualnie najlepiej spisuje się Michał Wandachowicz, który w 18 pojedynkach odniósł 7 zwycięstw i 11 porażek. W tym sezonie grali także Rafał Formela, Mateusz Sakowicz, Dawid Jadam i Mikołaj Łukaszewski.

Mecz Energa-Morliny II - OSSM rozpocznie się o godz. 13:00