Informacje

RUMIA I ZIELONA GÓRA NAJBLIŻSZYMI RYWALAMI

KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumia oraz ZKS Zielona Góra II to najbliżsi rywale ostródzkich drużyn w I lidze. Pierwsza do stołu wyjdzie "dwójka", która podejmie zespół z Zielonej Góry, natomiast później Energa-Morliny zagra z Rumią.

Faworytami sobotnich starć będą bez wątpienia tenisiści stołowi prowadzeni przez trenera Tomasza Krzeszewskiego. Energa-Morliny I w tym sezonie we własnej hali jest niepokonana, a jedyny remis zanotowała w Lęborku. Drużyna ATS Małe Trójmiasto już raz gościła w Ostródzie, wygrywając z drugą drużyną 7:3. Było to pierwsze i jak dotąd jedyne zwycięstwo ekipy z Pomorza.

Trudne zadanie czeka drugi zespół, gdyż do Ostródy przyjeżdża wicelider tabeli. ZKS Zielona Góra II zgromadziła jak dotąd 10 punktów, notując pięć zwycięstw i tylko jedną porażkę. Drużyna Krzysztofa Stamirowskiego dysponuje bardzo szerokim składem. W tym sezonie zagrali: Patryk Bielecki, Igor Misztal, Piotr Grudzień, Łukasz Wachowiak, Ignas Sisanovas, Mateusz Żelengowski, Kamil Nalepa i Mateusz Zalewski.

Początek spotkania Energa-Morliny II - ZKS II o 11:00. Mecz Energa-Morliny I - ATS Małe Trójmiasto o 16:00.