Informacje

MŁODZICY, KADECI, JUNIORZY I SENIORZY ZAGRAJĄ W GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA

W najbliższą sobotę w Jezioranach odbędzie się drugi turniej z cyklu Grand Prix Województwa warmińsko-mazurskiego. To będzie prawdziwy maraton tenisa stołowego w tym mieście, gdyż zawody rozegrane zostaną w aż czterech kategoriach.

W gronie startujących nie zabraknie zawodników Energi-Morlin Ostróda. W kategoriach młodzików i kadetów wystąpią wychowankowie klubu, trenujący w Akademii, natomiast w starszych kategoriach wiekowych zagrają zawodnicy biorący udział także w rozgrywkach ligowych tj. I liga i III liga.

W każdej kategorii awans do Grand Prix Polski wywalczy zwycięzca turnieju. Przypomnijmy, we wrześniowym turnieju w Działdowie blisko zwycięstwa w Seniorach był Michał Małachowski, który ostatecznie był drugi. W krajowym Grand Prix awansował z eliminacji, a później dotarł do ćwierćfinału! Na podium I Grand Prix Województwa stanął także m.in. Igor Jankowski, zajmując trzecią pozycję w juniorach. O dobre miejsca w gronie młodzików i Kadetów powalczą również m.in. Julia Szarmach, Antoni Szarmach czy Mateusz Smurzyński.

Turniej w Jezioranach rozpocznie się od godz. 10:00 rywalizacją młodzików i Kadetów. Od godz. 15:00 rozpoczną się natomiast zawody Juniorów i Seniorów.