Informacje

ZNAMY SKŁADY

Poznaliśmy składy wszystkich drużyn występujących w rozgrywkach grupy północnej pierwszej ligi na sezon 2022/2023. Przedstawiamy składy obu drużyn Energi-Morlin Ostróda.

Do klubu z Ostródy powracają Marco Golla i Piotr Chmiel. Pierwszy z nich występował w klubie z Warmii i Mazur w sezonie 2018/2019, kiedy to występował w rozgrywkach LOTTO Superligi. Golla w barwach ostródzkiego klubu wywalczył m.in. brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w grze pojedynczej. 

Piotr Chmiel, który był jedną z głównych postaci awansu do LOTTO Superligi w 2021 roku, powraca do Energi-Morlin po roku przerwy. W poprzednich rozgrywkach reprezentował bowiem Start Zduńska Wola, z którą wywalczył awans na zaplecze Superligi.

Nowymi twarzami w ostródzkich zespołach są Michał Małachowski, Aleksander Majchrzak, Robert Czernecki i Piotr Michalski. To przedstawiciele młodego pokolenia. "Małach" urodził się w roku 2002, Czernecki i Michalski rok później, natomiast Majchrzak jest przedstawicielem rocznika 2004.

Energa-Morliny Ostróda I

Piotr Chmiel, Marco Golla, Kamil Jarmołowicz, Krzysztof Jarmołowicz, Jakub Klimczewski, Kuba Kwapiś, Michał Małachowski, Kacper Petaś, Mateusz Smurzyński

Energa-Morliny Ostróda II

Jacek Barbachowski, Robert Czernecki, Paweł Deska, Igor Jankowski, Jakub Kuźmicz, Aleksander Majchrzak, Piotr Michalski, Tomasz Sposób