Informacje

POWTÓRZYĆ HISTORIĘ Z 2019 ROKU

Przed ostródzkimi drugoligowcami ostatnie, najważniejsze spotkanie w tym sezonie. Ostródzianie w piątek o godz. 17:00 zmierzą się z Akanzą Lublin, a stawką będzie awans do pierwszej ligi.

Przypomnijmy, w pierwszym spotkaniu padł wynik 6:4 dla Energi-Morlin II, a wówczas punktowali Maksymilian Miastowski, Kuba Kwapiś oraz Jakub Kuźmicz. Pierwsi dwaj wywalczyli komplety punktów, natomiast „Orzeł” pokonał Szymona Kulczyckiego w czterech setach.

Smak awansu na drugi poziom rozgrywkowy poznali już Miastowski i Kuźmicz, którzy dokonali tego w 2019 roku. Trzy lata temu podopieczni trenera Tomasza Sposoba pokonali w dwumeczu barażowym Dojlidy Białystok i mogli cieszyć się z awansu na zaplecze LOTTO Superligi, a obaj zawodnicy z obecnego składu byli wówczas kluczowymi postaciami w konfrontacji z Dojlidami. Energa-Morliny II pokonała wtedy ekipę z Podlasia 10:0 na wyjeździe i 8:2 u siebie.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 10 czerwca! Początek spotkania w małej sali przy ul. Kościuszki 22, o godz. 17:00. Wstęp wolny.