Informacje

ENERGA-MORLINY II Z NIEWIELKĄ ZALICZKĄ

Tenisiści stołowi drugiej drużyny ostródzkiego klubu minimalnie okazali się lepsi w Lublinie od miejscowej ATS Akanzy. Ostródzianie wygrali 6:4 i do piątkowego rewanżu na Warmii i Mazurach przystąpią z niewielką zaliczką.

Komplety punktów w sobotnim spotkaniu wywalczyli Maksymilian Miastowski i Kuba Kwapiś. Ważne "oczko" dołożył natomiast Jakub Kuźmicz. Podopieczni trenera Tomasza Sposoba mogli wygrać całe spotkanie nawet 8:2, bowiem para Jakub Kuźmicz/Jacek Barbachowski prowadziła z duetem Tomasz Słomka/Radosław Chrześcian 9:4 w 5 secie, jednak przegrała pojedynek na przewagi. Ponadto, Barbachowski w indywidualnej konfrontacji z Chrześcianem miał dwie piłki meczowe. Niestety, ostródzianin żadnej z nich nie wykorzystał i to reprezentant Akanzy wytrzymał "wojnę nerwów". Ostatecznie Energa-Morliny II pokonała zespół z Lublina 6:4, co oznacza, że sprawa końcowego wyniku wciąż pozostaje otwarta.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie drugoligowe rezerwy rozegrają w najbliższy piątek 10 czerwca, o godz. 17:00. Wstęp wolny.