Informacje

W PIĄTEK MECZ Z BOGORIĄ!

W najbliższy piątek o godz. 18:00, tenisistów stołowych Morlin Ostróda czeka ogromne wyzwanie. Już 10 września ostródzianie pojadą do Grodziska Mazowieckiego, aby zmierzyć się z tamtejszą Dartom Bogorią.

Spotkanie z wicemistrzem Polski, a także ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów zapowiada się niezwykle ekscytująco. W składzie ekipy prowadzonej przez trenera Tomasza Redzimskiego, znajdziemy etatowych reprezentantów Polski, Czech czy Grecji, tj. Marek Badowski, Miłosz Redzimski, Pavel Sirucek i Panagiotis Gionis.

Dartom Bogoria jak dotąd (podobnie jak Morliny) rozegrała jedno spotkanie. Trzeciego września Bogoria pokonała 3:1 Global Pharmę Orlicz 1924 Suchedniów. Dwa „oczka” wówczas wywalczył Marek Badowski, a jedno Miłosz Redzimski. Jedyny pojedynek przegrał Pavel Sirucek. Czech uległ Japończykowi Yumie Tanigaki 0:3.

Obecnie najbliżsi rywale ostródzkiego klubu są sklasyfikowani na szóstym miejscu. Tak jak Morliny, tenisiści z Grodziska Mazowieckiego mają do rozegrania zaległe spotkanie z Dekorglassem Działdowo.