Informacje

ZAGROZIĆ FAWORYTOWI

W najbliższą sobotę do Ostródy przyjedzie jeden z pretendentów do wygrania rozgrywek grupy północnej pierwszej ligi mężczyzn w tenisie stołowym, a także do udziału w barażach o awans do LOTTO Superligi – KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumia. W spotkaniu zaplanowanym na godz. 16:00, o punkty z drużyną z województwa pomorskiego powalczy drugi zespół Morlin.

Goście najbliższego starcia w pierwszej rundzie rozbili w Rumi Ostródzian aż 10:0. To jedyna jak dotąd tak wysoka porażka drużyny trenera Tomasza Sposoba, która w poprzedni weekend wygrała z Ochmanem Raszków 6:4. Wyżej notowana w tabeli ekipa znad morza wygrała za to „na sucho” z Coccine GKTS Wiązowna i awansowała na trzecie miejsce w ligowym zestawieniu.

Ponadto, podopieczni Tadeusza Gawła w tym sezonie jako jedni z nielicznych wygrali z pierwszą drużyną Morlin. W październiku wygrali 8:2, natomiast w rundzie rewanżowej przywieźli z Ostródy remis. Wcześniej, zwyciężyli m.in. przewodzącą w lidze Gorzowię oraz jeden z najgroźniejszych i nieobliczalnych zespołów – Darz Bór Karnieszewice.

Mecz Morliny II – KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumia w ramach 19. Kolejki pierwszej ligi rozpocznie się o godz. 16:00. Niestety, w związku z nadal panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.