Informacje

DALEKIE WYJAZDY MORLIN

Przed tenisistami obu drużyn ostródzkich Morlin kolejne wyzwania na zapleczu LOTTO Superligi. Tym razem gracze pierwszej i drugiej drużyny udadzą się na dalekie wyjazdy. Jedynka zagra w Gorzowie Wielkopolskim z miejscową Gorzowią, natomiast dwójka z Ochmanem w Raszkowie.

Podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego zmierzą się w meczu na szczycie, którego stawką będą cenne dwa punkty nad jednym z najgroźniejszych rywali w kontekście walki o zwycięstwo w grupie północnej. Gorzovia plasuje się na drugiej pozycji, ze stratą zaledwie dwóch punktów do Ostródzian, jednak ma o jedno spotkanie rozegrane więcej. W tym sezonie, podczas konfrontacji tych zespołów w Ostródzie, lepsze okazały się Morliny I, które wygrały 7:3.

Również ważne starcie przed sobą będą miały Morliny II. Młodszy skład ostródzian ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową, ale również jeden mecz więcej od najgroźniejszej Pogoni Mogilno. Zwycięstwo nad beniaminkiem z Wielkopolski pozwoli bezpiecznie uciec od degradacji i na dobre zagościć w strefie barażowej. Do Raszkowa gracze Tomasza Sposoba udali się w najmocniejszym składzie z Maksymilianem Miastowskim i Kubą Kwapisiem na czele.

Sobotnia rywalizacja w Raszkowie rozpocznie się o godz. 13:00, natomiast w Gorzowie Wielkopolskim trzy godziny później.