Informacje

DRUGA RUNDA

Na 6 lutego 2021 roku zaplanowane zostało rozpoczęcie rundy rewanżowej w grupie północnej I ligi mężczyzn. W pierwszy weekend drugiego miesiąca przyszłego roku Morliny pojadą do Raszkowa, natomiast Morliny II podejmą u siebie Darz Bór Karnieszewice.

Oprócz spotkania z Ochmanem, podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego zagrają w lutym z KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumią oraz rezerwami Palmiarni Zielona Góra. W marcu, lider zaplecza LOTTO Superligi pojedzie do Torunia i Karnieszewic, a także podejmie we własnej hali drugą drużynę Balty AZS AWFiS Gdańsk. Na kwiecień zaplanowane zostały mecze z Gorzovią, GKTS Wiązowną oraz derbowe starcie z Morlinami II. Na koniec ligi Morliny I zmierzą się w derbach Warmii i Mazur z Dekorglassem II, zaś w ostatniej kolejce zaplanowanej na 22 maja z Pogonią Mogilno.

Dziewiąte w tabeli Morliny II rewanże rozpoczną od domowego starcia z Darz Borem Karnieszewice. Później pojadą do Gorzowa Wielkopolskiego, a na koniec lutego podejmą zespół z Wiązownej. Marcowe spotkania, to wyjazdowe rywalizacje odpowiednio z: Palmiarnią II, Dekorglassem II oraz domowe z Pogonią. Kwiecień stanie pod znakiem pojedynków przeciwko drużynom z Raszkowa, Rumi oraz Morlinami I. W maju, Morliny II zagrają u siebie z drugą ekipą Energi Manekin, a pierwszą ligę w sezonie 2020/2021 przypieczętują meczem z Baltą AZS AWFiS II.

Przypomnijmy, Morlinom I do końca pierwszej części rozgrywek pozostało jeszcze jedno spotkanie z Darz Borem Karnieszewice, natomiast Morlinom II starcia z Ochmanem Raszków oraz Baltą II.