Informacje

PLUS I MINUS TRZECIOLIGOWCÓW

Ostatni czas, był pracowity również dla naszej trzeciej drużyny. Morliny III mierzyły się w poniedziałek i środę odpowiednio z rezerwami Warmii Lidzbark Warmiński oraz Mlexerem Elbląg. Pierwszy mecz okazał się zwycięski, natomiast drugi przegrany.

W poniedziałek podopieczni trenera Kamila Jarmołowicza mierzyli się z młodym i ambitnym zespołem z Lidzbarka Warmińskiego. Ostródzianie wygrali to spotkanie pewnie 14:4, a kompletem punktów popisali się Piotr Bardon i Paweł Deska. Dobrze zaprezentowali się młodzicy ostródzkiej ekipy. Igor Paździorko wywalczył trzy zwycięstwa, natomiast Mateusz Smurzyński zanotował dwie indywidualne wygrane.

Dwa dni później do Ostródy przyjechał lider i główny kandydat do awansu Mlexer Elbląg. Elblążanie przed sezonem bardzo mocno się wzmocnili, a w składzie drużyny znaleźli się zawodnicy znani z występów w polskiej Superlidze i pierwszej lidze: Piotr Kołaciński, Wiktor Franc, a także Andrzej Makowski. Lider nie pozostawił złudzeń i pewnie ograł trzeci zespół Morlin 16:2, choć ostródzianie pozostawili po sobie dobre wrażenie. Paweł Deska oraz Piotr Bardon uporali się z Andrzejem Haraczem, zaś Jacek Świtalski był blisko pokonania Andrzeja Makowskiego.

Po czterech rozegranych spotkaniach Morliny III z dorobkiem trzech zwycięstw i jednej porażki zajmują pozycję wicelidera. Do rozegrania Ostródziance pozostały jeszcze mecze z działdowskim Dekorglassem oraz Wichrem Gwiździny.