Informacje

TRZYKROTNIE W WEEKEND

Dwa mecze u siebie i jeden na wyjeździe rozegrają w najbliższą sobotę i niedzielę pingpongiści ostródzkiego klubu w ramach rywalizacji w grupie północnej pierwszej ligi. Najbliższymi przeciwnikami ostródzian będą GKTS Wiązowna, Małe Trójmiasto Rumia oraz Ochman Raszków.

Sobota stanie pod znakiem zmagań z Wiązowną i Rumią. Morliny zmierzą się we własnej hali z Coccine GKTS, natomiast Morliny II zagrają w Rumi. Dobre wspomnienia z meczu przeciwko aktualnie jedenastej drużyny w tabeli mają gracze Tomasza Sposoba. Ostródzianie "wypunktowali" zespół z Mazowsza 8:2, inkasując przy tym pierwsze zwycięstwo w sezonie. Wysokie warunki za to postawiła na swoim terenie drużyna Małego Trójmiasta. Przypomnijmy, KAMIX ATS wygrał z Morlinami 8:2 i jako jedyny do tej pory pokonał pierwszy zespół z Ostródy.

Dzień później zagra już tylko "dwójka", która stanie do walki z dzięsiątym Ochmanem Raszków. W składzie gości najprawdopodobniej wystąpią urodzony w 1995 roku Michał Murawski, Szymon Najder, Krystian Łukaszewski oraz Rafał Dworakowski. Uważać trzeba będzie szczególnie na tego pierwszego, bowiem "Muraw" w tym sezonie wygrał aż czternaście pojedynków, z czego tylko dwa przegrał! Widowiskowo grający zawodnik i jego drużyna mieli już okazję zagrać przy ul. Kościuszki przeciwko Morlinom I. Ostródzka drużyna wygrała pewnie 8:2, ale Murawski pokonał Piotra Chmiela i Kacpra Petasia.

Sobotni mecz Morliny - Coccine GKTS rozpocznie się o godz. 14:00, natomiast Małe Trójmiasto - Morliny II dwie godziny wcześniej. Pierwsza piłka pomiędzy Morlinami II a Ochmanem zostanie zagrana za to w niedzielę o 13:00.