Informacje

DWA MECZE W JEDEN DZIEŃ

Ostatni dzień października stanie pod znakiem rywalizacji ostródzkich drużyn w ramach czwartej kolejki grupy północnej pierwszej ligi. W sobotę, Morliny zagrają z rezerwami Energi Manekin Toruń, natomiast Morliny II podejmą drugi zespół Palmiarni Zielona Góra.

Jako pierwsi do stołów podejdą tenisiści stołowi drugiej drużyny. Podopieczni trenera Tomasza Sposoba, którzy tydzień temu odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2020/2021 rozpoczną swoje spotkanie o godz. 14:00. Z Palmiarnią II mieli okazję już rywalizować zawodnicy Tomasza Krzeszewskiego. Aktualni liderzy zaplecza LOTTO Superligi wygrali z zespołem z województwa lubuskiego 6:4, a w składzie najbliższych rywali "dwójki" znaleźli się: Piotr Chłodnicki, Mateusz Żelengowski, Jakub Krzywniak i Krzysztof Stamirowski.

Cztery godziny później o szóste zwycięstwo w sezonie powalczą zawodnicy ostródzkiej "jedynki". Przeciwnik z Torunia plasuje się obecnie na siódmej pozycji w tabeli, z dorobkiem jednej wygranej, dwóch remisów i jednej porażki. Jak dotąd, najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Grodu Kopernika jest Przemysław Walaszek, który w ośmiu występach przy stole, osiem razy odchodził od niego jako zwycięzca. Ponadto, w tym sezonie wystąpili Michał Małachowski, Bartosz Czerwiński, Dawid Michna, Bartłomiej Szymanek oraz 13-letni Kacper Szurlej. Z Energą Manekinem II grali zawodnicy Morlin II. Wówczas w Toruniu padł remis 5:5.