Informacje

GORZOVIA RAZY DWA

Najbliższy weekend stanie pod znakiem rywalizacji z Gorzovią Gorzów Wielkopolski. Po udanych Mistrzostwach Polski Juniorów tenisiści stołowi powracają do ligowej rzeczywistości, gdzie pierwsza i druga drużyna podejmie ekipę z województwa lubuskiego.

Pierwszy do rywalizacji z gorzowskim klubem stanie zespół kierowany przez trenera Tomasza Sposoba. "Dwójka", która ostatnio uzyskała premierowy punkt w starciu z rezerwami Energi Manekin Toruń, w poprzednim sezonie dwukrotnie ulegała podopiecznym Radosława Żabskiego. Okazję do spotkania z byłymi kolegami będzie miał Kuba Kwapiś, który w minionej kampanii zwyciężył dla Gorzovii dzięwięciokrotnie, natomiast drużynowo uplasował się na ósmym miejscu.

Po ostatniej porażce z KAMIX ATS Małe Trójmiasto Rumią i utracie pozycji lidera idealną okazję do rehabilitacji mają tenisiści stołowi pierwszej drużyny. Trzecia ekipa poprzedniego sezonu podejmie Gorzovię dzień później.

W szeregach najbliższego rywala doszło do dużych zmian w stosunku do poprzedniego sezonu. W miejsce Kwapisia znalazł się utalentowany Alan Kulczycki, a skład uzupełnili Sławomir Dosz oraz Igor Misztal. Czternastolatek otwarcie sezonu miał kapitalne, pokonując Roberta Czerneckiego i Mateusza Stawikowskiego, a drużyna z Gorzowa Wielkopolskiego pokonała mazowiecki GKTS Wiązowna 10:0.

Początek spotkania z udziałem Morlin II w sobotę o godz. 16:00, zaś Morliny I zagrają w niedzielę o godz. 14:00.