Informacje

CELEM SĄ PUNKTY

Pierwsza liga powoli się rozkręca. Przed nami trzecie mecze w tegorocznych rozgrywkach, gdzie Morliny Ostróda podejmą rezerwy Dekorglassu Działdowo, zaś Morliny II zagrają na wyjeździe z drugą drużyną Energi Manekin Toruń.
 
Zarówno Dekorglass jak i Energa Manekin w swoich inauguracyjnych meczach okazywały się lepsze od swoich rywali. Beniaminek z Działdowa wygrał na wyjeździe z Baltą AZS AWFiS Gdańsk II 7:3, natomiast torunianie zwyciężyli Pogoń Mogilno 8:2.
 
"Chcemy zagrać jak najlepiej, nie patrzymy na wynik, ale na grę, ponieważ każdy z nas jest młody i chce się rozwijać. Jestem gotowy na każdego przeciwnika. Torunianie to również młody i wyrównany zespół." - mówi przed sobotnim meczem Maksymilian Miastowski 
 
W poprzednim sezonie obie ekipy Morlin mierzyły się z Energą Manekin II. Pierwsza dwukrotnie zwyciężała, natomiast druga dwukrotnie przegrywała. Dwa lata wcześniej okazję do rywalizacji z Dekorglassem II miała "dwójka", która wówczas w drugiej lidze przegrała 4:6 w Działdowie i wygrała 8:2 w Ostródzie. 
 
Spotkania Morliny - Dekorglass II i Energa Manekin II - Morliny II rozpoczną się o godz. 16:00