Informacje


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/clients/client0/web13/web/templates/gk_game/lib/framework/helper.layout.php on line 199

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /var/www/clients/client0/web13/web/includes/application.php on line 539

PO PUNKCIE Z WIĄZOWNĄ

W meczu 14.kolejki grupy północnej I ligi pierwszy zespół Morlin Ostróda zremisował w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji z GKTS Wiązowna 5:5. To trzeci remis ostródzian w tegorocznych rozgrywkach.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami, rozegranym 26 października 2019 roku padł wynik 7:3 na korzyść Morlin. W barwach ostródzkiego zespołu wystąpił w miejsce Tomasza Sposoba wówczas Hung Tzu-Hsiang, który zdobył komplet punktów, natomiast w składzie ekipy z Mazowsza zabrakło Przemysława Sałacińskiego.
 
Każdy z zawodników Morlin dołożył "cegiełkę" do sobotniego remisu. Po wygranym singlu i deblu odnieśli Tomasz Sposób i Piotr Chmiel, natomiast po jednej grze pojedynczej zwyciężali Kacper Petaś i Kuba Witkowski. Co ciekawe, po raz drugi w tym sezonie byliśmy świadkami bratobójczego pojedynku pomiędzy braćmi Chmiel: Piotrem i Pawłem. Ponownie z tej konfrontacji lepiej wyszedł Paweł, który odniósł zwycięstwo w czterech setach.
 
Obecnie Morliny Ostróda zrównały się punktami z  drugą Małe Trójmiasto Rumią, jednak drużyna z Pomorza ma o jeden mecz rozegrany mniej. Liderem Palmiarnia Zielona Góra. Morliny II swój mecz z Rumią w ramach 14. kolejki rozegrają 27 lutego o godz. 16:00.